Minulý týden u PTÁČKŮ

  • 0 komentářů

Minulý týden nás stále provázela ctnost DŮVĚRA a SEBEDŮVĚRA. Povídali jsme si o tom, komu můžeme věřit a komu ne. Komu nebo čemu může věřit třeba nevidomý člověk. Děti si vyzkoušely chůzi poslepu a s pomocí ,,slepecké hole“ nebo navigace kamaráda musely překonat různé nástrahy na cestě. Na pohádce O třech prasátkách jsme si ukázali, že nedůvěra se někdy nemusí vyplatit. Děti po poslechu pohádky plnily spoustu úkolů a díky spolupráci a vzájemnému doplňování vše skvěle zvládly. Nakonec společně vyrobily model pohádky. Celý týden jsme zakončili návštěvou ranče paní učitelky Kristýnky, která nás názorně seznámila s péčí o koně. Některé činnosti si měly děti možnost i vyzkoušet. Nakonec se děti mohly na koni svézt a seznámit se s dalšími obyvateli ranče-želvami, rybami, koťátky, papouškem….

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *