OZNÁMENÍ O UZAVŘENÍ MŠ

  • 0 komentářů

Vážení rodiče,

z důvodu Covid nákazy u zaměstnance mateřské školy a velké nemocnosti dalších zaměstnanců, nejsme schopni zajistit provoz. Proto  jsme se se zřizovatelem dohodli na uzavření naší MŠ ve dnech 6. – 7.10. Pokud se nákaza neprojeví i u dalších zaměstnanců bude v pondělí 10.10. a úterý 11.10. provoz omezen na jednu třídu. Od středy bude provoz MŠ plně obnoven. Datum otevření se může posunout v závislosti na tom, zda se objeví další výskyt nákazy.

Info k ošetřování člena rodiny – OČR Vám po dohodě vystavíme v MŠ.  Kdo by potřeboval poradit, klidně mě kontaktujte tel. 602 482 020.

 

Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví

Kolektiv MŠ

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *