Ohlédnutí za Starostlivostí

  • 0 komentářů

Minulý měsíc nebyl o nás, ale o tom, co se děje kolem nás naším přičiněním. Ve třídě ptáčků se zavedl nový rituál Služeb. V rámci starostlivosti se služba stará o pořádek ve třídě a v koupelně, zalévá květiny a jde příkladem ostatním. Stará se o své kamarády a pomáhá paní učitelce při dohlížení na dodržování pravidel. Také jsme si povídali o záchranných složkách, které se o nás starají a byli jsme se podívat v hasičárně. Také jsme měli masopustní karneval a byla to velká legrace. Pak jsme si povídali o tom, kdo se stará o nás a v rámci tohoto tématu jsme vyrobili s dětmi vítací tabuli učitelek. Starali jsme se o své hračky a o své oblečení, učili jsme se a opakovali, jak se skládají kalhoty, nebo tričko. Dávat si pozor na své věci je důležité. Také jsme měli možnost se starat o malá štěňátka, která k nám přišla na návštěvu do školky.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *