Září u Ptáčků

  • 0 komentářů

Září bývá pro nové děti náročné. Neobejde se bez slziček a stesku po mamince a tatínkovi. Brzy jsme ale zjistili, že ve školce jsou paní učitelky a kamarádi, kteří nás v tom nenechají. Děti se celý měsíc seznamovaly a vznikla zde nová, nerozlučná přátelství. Kamarád dokáže pomoct od smutku i nudy. Děti si vytvořily svoje fotky na tabuli a učily se přihlašovat na různé hry. Díky tabuli jsme poznali mnoho her a hraček, o které bychom jinak ani nezavadili. Také jsme se naučili písničku o přátelství. Zpívání nás moc bavilo. Učili jsme se pravidla v naší školce. Na jejich stvrzení jsme si vyrobili balónky pravidel, které nám je připomínají. Také jsme poznávali zahradu  a okolí školky. Protože bylo krásné počasí, chodili jsme každý den ven. Na zahrádce jsme hmyzu vyrobili hmyzí domeček a vyrobili záhony pro jahůdky. Moji kamarádi poznávali, kdo jsem vlastně já. Protože máme mnoho malých dětí, velcí s nimi paní učitelkám pomáhají. Na vycházky si je berou za ruce a v šatně pomohou třeba se zipem, nebo s botičkami. Také nás ve třídě navštívil had Bambulka a rozhodl se zůstat. Měli jsme karneval, byli jsme ve škole v tělocvičně, na prvním bruslení i na keramice. Také jsme viděli své první divadlo.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *