Aplikace „Naše MŠ“

  • 0 komentářů

Vážení a milý rodiče.
během měsíce ledna a února máme možnost otestovat aplikaci „Naše MŠ“. „Naše MŠ“ je aplikace, která rodičům a mateřské škole usnadní vzájemnou komunikaci. Díky aplikaci máte neustále při ruce veškeré aktuality z dění v mateřské škole. Aplikace vás upozorní na novou informaci. Během pár vteřin vytvoříte omluvenku a odešlete ji mateřské škole. Pouze vyplníte datum a napíšete důvod nepřítomnosti. Poté jen kliknete na tlačítko OMLUVIT a omluvenka se v okamžiku objeví v účtu mateřské školy. Tak máte jistotu, že mateřská škola omluvenku vždy obdrží, protože všechny omluvenky schvalujeme a vám přijde upozornění, že jsme omluvenku schválili. Pokud bude aplikace přínosem nám i vám, od 1.3.2024 bychom ji začali využívat naplno. Pokud aplikace Naše MŠ ještě nevyužíváte, stačí si ji stáhnout na Google Play nebo App Store a po vyplnění přihlašovacího jména a hesla z dokumentu, který jsme vám vygenerovali, můžete začít plně využívat všech funkcí aplikace. Přihlašovací údaje vám předají paní učitelky z vaší třídy. Veškeré informace o dění v mateřské škole budou i nadále zveřejňovány současně v aplikaci Naše MŠ, na nástěnce a webových stránkách mateřské školy. Během měsíce února zpřístupníme i sekci platby, aby jste měli přehled.
Věříme, že pro nás i Vás bude aplikace přínosem ♥
Krásný den

Michaela Perglerová

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *