Červen u Ptáčků

  • 0 komentářů

Červen byl v duchu léta a nadcházejících prázdnin. Začal velkou slavností na zahradě, kde jsme se loučili se všemi předškoláky a pasovali je na školáky. Děti zahrály představení rodičům, dostaly dárečky a s rodinami společně pojedli melouna a další dobroty. Také jsme byli v českém rozhlasu a byli jsme na zmrzlině a na prolézačkách ve velkém parku na Severní terase. Byl u nás pán z DDM a děti si vyrobily krásné roboty.

Velké téma bylo vesmír. Děti se dozvěděly, co to je a co v něm je. Vyráběly si kosmonauta, planety, dokonce jsme jim promítali pohádku v planetáriu, které bylo jako stan postavené na chodbě. Naučili jsme se písničku ,,Letím letím hledat světy“ a vyrobili jsme si mléčnou dráhu v herně a hráli jsme v ní na mimozemšťany. Děti byly nejraději mimozemšťani z obrácené planety a dělaly všechno naopak.

Předškoláci pomáhali vyrobit tablo, které si potom jeli vystavit do města do výlohy obchodu.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *