Info ze školky v přírodě 2015 -16.6.

  • 0 komentářů

Tak i dnešní den si děti patřičně užily. Ráno po snídani děti vyrazily na procházku k místnímu liniovému opevnění. Děti si mohly prohlédnout, jak vypadají bunkry a jejich okolí. Narazily i na protitankové ježky. Výprava to byla, hlavně pro kluky, opravdu dobrodružná. Před obědem dorazila mezi nás Lucinka. K obědu děti čekalo knedlo,vepřo,zelo. Zas bylo pár jedlíků, kteří si šli pro nášup. Po obídku čekal děti odpočinek s pohledy od Vás. Odpoledne si děti užily spousty her a soutěží na místním hřišti, kde bylo stále co dělat. K večeři byla krupicová kaše z 9litrů mléka a věřte nebo nevěřte, byl si přidat opravdu každý :o)) Večer byla velká hygiena, kdy dětičky okusily sprchu 🙂 Usnuly tedy čisťoučký a určitě si jim zdají krásné sny. Pokud se chcete zeptat, zda někdo pláče či teskní, tak opravdu nikdo takový na školandě není :o)) To jsme moc rádi. Tak i vy si užijte volnější dny. Dobrou noc. Zas zítra.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *