Info ze školky v přírodě 2015 -17.6.

  • 0 komentářů

Tak i středa se dětem vydařila. Po snídani se vydaly na výlet k Dolskému mlýnu. Aby cesta tam lépe ubíhala, vyhlásila se soutěž o největší šišku. U mlýna se děti setkaly s se samotným správce národního parku. Cesta zpět vedla meandrem řeky Kamenice, tak bylo na co koukat. Na chatě už z dálky voněly borůvkové knedlíky. To si všici pochutnali i paní učitelky :o) Po odpočinku děti nedaly jinak a muselo jít zas k bunkrům. Legendy o sniperech jednoznačně ovládly nejednu klučičí dušičku.  Než se došlo k bunkrům, měli děti možnost přebrodit řeku brodem. 14 odvážlivců tak opravdu okusilo studenou vodu Divoké Kamenice. Tentokrát se dětem poštěstilo a mohly si jeden bunkr prohlédnout i zevnitř. Jo to zas budou legendy! K večeři byl buřt-guláš, tak si děti nacpaly bříška. Po večeři si ještě chvilku děti hrály na hřišti a vymyslely soutěž hašení svíčky. Neúspěšnější hasičkou byla Baruška Vladyková a za kluky Šimon Pokorný. Teď už děti zas spokojeně oddychují. Zítra je čeká den plný dobrodružství, kdy půjdou za pokladem. Mějte se fajn a zítra už naposled. Utíká to jako voda. Dobrou.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *