Info ze školky v přírodě 2015 -18.6.

  • 0 komentářů

Tak se nám blíží konec a na konci má dojít k vrcholu :o)) Čtvrtek jím určitě byl. Ráno děti vyrazily na vyhlídku, kde mohly pěkně z nadhledu vidět celou Srbskou Kamenici. Tam také děti čekala skalní kaple, kterou děti prozkoumaly. Z kopce se šlape přece jen líp a když na vás čeká skvělá Habsburská pečeně s knedlíkem, tak se jde ještě rychleji :o) Knedlíky zas skoro nestačily – taková to byla dobrota. Po obědě už bylo cítit trochu napětí, co že to děti vlastně odpoledne čeká? A už to přišlo. Nadpřirozené bytosti z místních lesů děti vyzvali k cestě za pokladem do míst, které ještě nenavštívily. Vzhledem k počasí to byla cesta rychlá a i poklad byl brzo odhalen. Spokojené děti se tedy vracely do chaty, kde na mě čekaly obložené chleby. Po večeři byl slavností večer, kde se rozdávali diplomy a hodnotné ceny :o) Nakonec došlo i na tanec loučení. Možná tu vzniklo i pár prvních lásek, ale to už se zítra dozvíte sami od svých ratolestí.

V PÁTEK NÁS ČEKEJTE V15 HODIN U ŠKOLKY!

T Ě Š Í M E  S E  N A  V Á S!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *