Informace ke školce v přírodě 2016

Info k švp  Staré Splavy 2016

 

 1. Datum švp: neděle 22.5 – pátek 27.5.2016
 2. Místo konání: Staré Splavy, Sportcentrum; http://sportcentrum-staresplavy.webnode.cz/o-nas/
 3. Doprava: Vlak. Pokud se nic nezmění
 • 22.5. odjezd 15:27 z Hlavního nádraží v Ústí nad Labem
 • Přijďte nejpozději do 15:15 (musím od vás vybrat dokumenty – bod 10
 • příjezd do Starých Splavů 16:36 (přesedáme v České Lípě)
 • 27.5. odjezd 13:02 ze Starých Splavů
 • příjezd do Ústí nad Labem Hlavní nádraží 14:32 (přesedáme v České Lípě)
 1. Cena: 2 400,–
 • 3. na schůzce platba zálohy 1 000,–
 • začátek května 2016 (upřesním později – bude na květnovém plánu akcí) 1 400,–
 • V případě neúčasti bude vrácena minimální částka (pokud se nesežene jiný náhradník – v současné době žádný takový není)
 1. Souhlas s účastí dítěte na švp: vyplňte a hned odevzdejte mně
 2. Lékařské potvrzení: může být maximálně 1 rok staré, může to být okopírovaná 5.letá prohlídka ze zdravotního průkazu (ale opět max. 1 rok stará) – to stačí když odevzdáte v týdnu před odjezdem (ale pozor – nezapomenout – bez něj dítě nemůže odjet)
 3. Jídlo + pití: jídlo zajištěno 5x denně, pití po celý den, prý vaří velmi dobře
 4. Batůžek: Dejte do batůžku (který se snadno zavírá a zavřený vydrží po celou dobu, než jej dítě bude chtít otevřít – vím, že to zní divně, ale zažila jsem na švp jeden takový, co se sám po minutě od uzavření vždy otevřel a stále z něj něco padalo) pláštěnku, jedny papírové kapesníky, láhev na pití (opět zkušenost – láhev, kterou dítě dokáže samo otevřít i zavřít, a která neteče – ideální je Kubík Watter – která má membránu), bonbóny (po příjezdu na švp vybereme a budeme rozdávat v průběhu švp), svačinu spíš ne – po příjezdu bude připravená večeře a ve vlaku budeme málo přes hodinu, ale nechám to na vás
 5. Kufry: dost jsem přemýšlela, která varianta bude nejlepší. Kdyby měl někdo možnost obstarat dodávku (za náklady na naftu) – upřímně – bylo by to super. Je tu ještě varianta, kterou jste mi nabízeli někteří z vás – „Dáme pár kufrů do auta a odvezeme.“  Kdo by byl tak hodný, řekněte, zapíšu si vás a pokud by se „udalo“ cca 24 kufrů – taky by to bylo prima.
 • podle konečné varianty přesunutí kufrů se domluvíme, kdy a kam je přinesete (popravdě na nádraží by to bylo nepraktické, byla bych pro přesunutí do MŠ v pátek (v neděli kolem 13-14hod. naložení do aut (dodávky). Pokud máte jiný nápad – nebojte, řekněte.
 • Ty kufry musíme dopravit i zpět 😉
 1. Dokumenty: bezinfekčnost, karta pojištěnce, 5x pohled, podepsané léky s popisem – kdy, kolik, jak často. Vše dejte do PODEPSANÝCH (klidně nalepte samolepu se jménem) plastových desek na papíry s cvokem, či „zipem“. Odevzdat, mi je musíte před odjezdem na nádraží. Bývá toho plná bedna – tak bych ji někomu ještě dala do auta.
 2. Pohledy: dejte dětem do desek s dokumenty (viz. bod 10) 5 ks očíslovaných (1-5) pohledů, které budeme od vás dětem každý den číst (předcházíme tak moldánkům, když se někde pošta pro některé z dětí zdrží a nedostane pohled daný den žádný), nedávejte jich ani víc – pak nastupují moldánky, že někdo jich má víc a on jen jeden
 • vám místo pohledů, budeme psát info každý večer na web školky, přidáme i fotky (snad bude wifi)
 1. Vše, opravdu VŠE PODEPIŠTE. Ikdyby jen iniciály, či prvními písmeny příjmení.
 2. Pokud se někdo počůrává, přidejte do kufru igelitovou podložku, a vyřešte se mnou.
 3. Telefonní spojení: Mobil MŠ: 602 48 20 15; Tina: 608 905 299.
 • tak jako každý rok, když budete mít potřebu a bude se vám strašně moc stýskat, nebo budete chtít slyšet, jak to vaši miláčci zvládají volejte. Ale – večer, třeba po 19 hod., a když to nebudeme hned brát, buďte vytrvalí a zavolejte po pěti minutách znovu a znovu, až budeme mít „prázdné ruce“ J
 1. Co budeme dělat: budeme chodit, běhat, hrát si co nejvíc po venku, naplánovaný je tradičně polodenní výlet, pokud to půjde, projedeme se lodí po Máchově jezeře, a zcela určitě se nám podaří najít dosud neobjevený poklad Karla Hynka Máchy. A nebo někoho jiného. To se ještě uvidí, kdo jej tam zakopal J. V okolí je spoustu klasických keší – tak nám to letos snad vyjde a děti tak seznámíme s hledáním malých x velkých krabiček – Geocachingem.
 2. Co dodat: pokud jsem zde něco zapomněla zmínit, tak přijďte, zeptejte se, zodpovím, zjistím, zařídím…..
 3. A co si přejeme: krásné počasí, zdraví a spoustu zábavy…..

 

 

Tina Perlíková

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

 • Pavel Plecitý
  11. března 2016 at 09:19

  Dobrý den
  Pokud neseženete dodávku na odvoz kufrů na ŠK.V PŘ. nabízím své osobní auto jak na nedělní odvoz, tak páteční přívoz. Myslím, že 10 kufrů určitě poberu. Přeji hezký den Pavel Plecitý