Dorazili jsme v pořádku :)

Po zamávání si děti sedly a začaly si povídat, co zažily na minulé školce v přírodě v Srbské Kamenici, co by chtěly zažít i na té letošní. Po cestě bylo několik tunelů a děti byly v údivu, co se to děje a ve vlaku se rozhostilo ticho. Při přestupu v České Lípě jsme si museli pospíšit, protože jsme měli menší – větší zpoždění a starý vláček motoráček na nás čekal. A protože čekal, byl už úplně plný a tak jsme do Splavů stály v uličce. Ubytovali jsme se, najedli (řízek s bramborovou kaší) – věřte nevěřte, ale bylo spooooouuuuustu přídavků. S plným bříškem jsme se šli podívat k Máchovu jezeru, kde děti zaujaly nejvíc prolézačky. Večer se sešly na pokoji Máji, Klárky a Elenky, kde jim Janička přečetla pohádku z knížky Lucinky Rychtaříkové a snědly si druhou večeři. Pak už si jen vyčistily zoubky a spokojeně usnuly. Do vašich snů vám posílají mnoho pusinek – fotky z tělocvičny. I my vám přejeme krásné sny…

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

  • Barbora Rychtaříková
    23. května 2016 at 17:41

    Moc děkujeme za spoustu krásných fotek 🙂 a vyčerpávající komentář …