4. den na školandě

A hlásíme se naposledy ze Starých Splavů. Dnes jsme si o něco přivstali. Hned po snídani jsme pospíchali na vlak, který nás odvezl do Doks. Po krátkém hledání jsme našli muzeum Čtyřlístku (to hledání ukrátil Davídek Štula, který nám cestu ukázal). Děti si prošly expozici, shlédly tři krátké filmy s hrdiny ze Čtyřlístku a už se ptaly, kdy že to půjdeme do té slibované ZOO. Tam se jim tuze líbilo. Mohli jsme až ke kleci s malým 2-měsíčním bílým lvíčkem, hladili jsme si zebru, poníky, kozičky. Na bílé lvy a tygry jsme se jen dívali. Následovala cesta na penzion ve Starých Splavech s malým zastavením na pláži s dětským hřištěm. K obědu děti měly rizoto. Krátký odpočinek jim připadal nekonečně dlouhý, protože už na nic jiného nemyslely než na POKLAD. Po svačince se podle instrukcí Čtyřlístku vydaly na cestu. V úvodním dopise od Myšpulína dostaly souřadnice, které je zavedly ke lvu Splavákovi, který měl na krku přidělanou obálku s dalšími instrukcemi, které je posílaly do zahrady Ptáka Ohniváka. Toho však nezastihly, protože jej Jiřík odvezl k Zlatovlásce, ale nechal ji obálku se souřadnicemi, kde se už nalézal poklad. Ten našly Fanda s Elenkou. Po večeři následoval mejdan s popcornem a brambůrkami od Jendy a Andreje, vyhlašování vítězů, předávání diplomů a odměn. Děti už spinkají a mooooooooooc se na vás těší. 

Velké poděkování posíláme paní Štulové za sehnání spousty odměn.

Takže zítra ve 14:32 v Ústí nad Labem na hlavním vlakovém

nádraží.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 comments

  • Jitka Štulová
    27. května 2016 at 12:09

    Jsem ráda.že jsem mohla radost….vím jak dětičky rádi dostávají dárečky

  • Barbora Rychtaříková
    31. května 2016 at 12:57

    Dodatečně chci poděkovat celému týmu MŠ za vše, co pro děti děláte. Školanda byla jistě úžasná, děti budou mít na co vzpomínat. Těším se na závěrečné akce v průběhu června a přesto, že naše Lucinka se se školkou letos rozloučí, jsem ráda, že s Adámkem ještě budeme dva roky u vás 🙂