Report ze školandy 1

  • 0 komentářů

Cesta proběhla bez sebemenších problému, v 9:15 jsme dorazili na místo. Zatím co jsme svačili, paní učitelky nas ubytovaly. Pokojičky se nám líbí, jsme: Divoké tygřice, Hokejisti, Kočičí dráp, Medvídci, Bojovníci a Krotitelé divé zvěře (učitelky). Po vynikajícím obědě (gulášová polévka a rizoto) nás čekal krátký odpočinek na pokojích. Odpoledne jsme dostali od Kytlickeho vodníka první úkol: měli jsme se dobře dívat kolem sebe a učit se názvy rostlin, vycházka vedla lesem přes kořeny, úzkou pěšinou po lávkách až k rybniku s vodníkem.Tam nás čekal piknik. V přírodě chutnal rohlík s vaječnou pomazánkou obzvlášť dobře. Díky krásnému počasí jsme si mohli namočit v rybníce nohy a pozorovat pulce. V písku jsme si klacíky kreslili, v lese stavěli domky z šišek a pozorovali přírodu. Díky všímavému M.H. jsme viděli líhnout se z kukly vážku a ptačí vejce. Cestou zpět jsme plnili kvíz: znalost rostlin a všichni jsme za naše vědomosti získali sladkou odměnu. Poté už jsme cupitali na večeři na kuře na paprice s testovinou. Přídavků bylo opravdu spousta, překvapili nás i běžní nejedlici. Po spršce a pohádce jsme usnuli jako dudci. Těšíme se na zítra.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *