Report ze školandy 4

  • 0 komentářů

Ráno se nám vůbec nechtělo vylézt z pelíšku. Venku bylo zataženo a poprchávalo. My jsme plnili další vodnikuv úkol v budově. Jednalo se o poznávání druhů ryb – vodnikovych kamarádů a taky zdobení vodnickych triček. Před obědem jsme si zasli ještě ven zasportovat a pořádně nám vyhladlo. Oběd nám moc chutnal, paní kuchařka nám připravila krupičkovou polévku a zapečené brambory. S plnými bříšky jsme si odpočinuli v postelích. Odpoledne jsme se vydali na obecní dětské hriste s altanovym zázemím, kde jsme si dali zmrzlinu. Protože začalo pršet, vydali jsme se s pokřikem do hotelu, kde jsme si vyrobili vodnický šperk. K večeři nás čekal Moravský vrabec, bramborový knedlík a špenát, opět se ve velkém přidávalo, ostatně jako vždy. Na zítřejší návštěvu k vodnikovy jsme si umyli vlásky a teď už si necháváme zdát pěkný sen.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *