Report ze školandy 5

  • 0 komentářů

Den jsme začali opravdu vydatnou snídani. M.B. podotkl: ,,Tomu řikám pořádná snídaně!“. Vodník nám zaslal poslední dopis a my se dopoledne vydali na výlet do školy, kde se vodník učil psát a číst. Dětem se ve škole moc líbilo a byl to pro ně velký zážitek. Na původních lavicích jsme nakreslili vodnikovi obrázek a ještě před obědem jsme navštívili dětské hřiště. Na oběd jsme se moc těšili, protože nám paní kuchařka připravila buchtičky s krémem. Vodník nás v dopise pozval k sobě k rybníku, tak jsme se po poledním odpočinku na tuto událost pořádně nazdobili a pak už zvesela vyrazili k rybníku. Sluníčko nám svítilo a bylo veselo. Cesta byla jiná než jsme znali, ale fáborky nás dovedly do cíle. Poklad byl na místě, to bylo radosti. Pak jsme se stihli ještě pohrát na hřišti a hurá na večeři. Za úžasné výkony nás paní učitelky odměnili diplomy a dárečkem. Běžíme si zabalit a už se moooooc těšíme na maminky, tatínky, babičky, dědečky, pejsky, kočičky, myšičky …..

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *