Poctivá práce u Motýlků

  • 0 komentářů

Tento týden jsme se sešli díky jarním prázdninám v menším počtu dětí.  Venku nám řádila pěkně tuhá zima a tak jsme ven chodili o něco později. Samozřejmě jsme bobovali, stavěli sněhové dorty, hodně sněhuláků a také jsme barvili potravinářským barvivem do sněhu. Venku jsme si zkrátka užili spoustu legrace. Od pondělí jsme v rámci poctivosti zkoušeli bonbónkovou výzvu, kde děti odolávaly sladkůstkám volně položených v herně. Světe div se, děti byly poctivé a ani jeden nezmizel v ničím žaludku. Nakonec je paní učitelka rozdala. Také jsme se naučili novou písničku o poctivosti, schválně se zeptejte dětí, jestli vám ji zazpívají. Vyráběli jsme sovičky ze šišek, které jsme si vystavili na chodbě a hráli jsme nejrůznější pohybové hry v herně. Zkrátka další užitý týden. Budeme se od pondělí zase na všechny zase těšit.

Vaši MOTÝLCI

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *