Návrh činností pro domácí výuku 1.3. – 5.3. 2021

  • 0 komentářů

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální sitauci pro vás budeme každý týden připravovat nabídku vzdělávacích činností po dobu uzavření mateřské školy. Nabídka bude přiložena v PDF dokumentu. Pokud si jej nemůžete sami vytisknout, bude možnost k vyzvednutí v pondělí 1.3. od 8:00 do 12:00 a následně v pátek.

Hotové úkoly a případně fotografie či videa, kde vaše děti plní úkoly, můžete posílat na email DenaP@seznam.cz, nebo je děti mohou donést při znovuotevření mateřské školy. Děti poté budou odměněny diplomem za absolvování distanční výuky a medailí. Dovolte mi vám připomenout, že distanční výuka je pro předškoláky povinná.  
Doufáme, že vám touto formou alespoň trochu pomůžeme se vzděláváním dětí.

Přejeme pevné zdraví, vůli a spouuuuuustu trpělivosti. Těšíme se na opětovné shledání.

Za pedagogický sbor
Denisa

návrh činností FINAL

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *