Poprvé o PÍLI u Motýlků

  • 0 komentářů

Minulý týden nám začalo úplně nové téma na celý březen, PÍLE. Hned v pondělí jsme se s novou ctností řádně seznámili. Potom jsme si povídali o jaru, protože týdenním tématem bylo optimistické jaro. Děti vymýšlely, co všechno k jaru patří. Potom jsme si zahráli na hladového medvěda, který vstal po dlouhém zimním spánku. Na vycházce pak děti hledaly důkazy  o tom, že nám jaro opravdu nastalo. V úterý jsme měli výtvarné činnosti. Děti malovaly pozadí pro krásné jarní motivy. Na zahradě pak bylo potřeba trocha té píle a tak se děti chopily hrabiček a pomáhaly nakypřit půdu pro novou travičku. Ve středu jsme čarovali s igelitovými pytlíky a barvičkami. Děti vytvářely krásné přáníčka pro maminky a babičky k MDŽ. Ve čtvrtek jsme hned ráno oslavovali Tomáškův svátek . Tomík přinesl bombonky a s kamarády se rozdělil. Ten samý den u nás ve školce proběhlo focení. Pan fotograf všechny vyfotil a potom jsme sundali ty krásné šaty a šli ven. V pátek jsme pracovali hned o rána. Protože jsme pilní, zbývalo nám dodělat jarní obrázky a přáníčka na MDŽ. Všechno jsme to stihli a nakonec nám po svačince přišlo strašidelné divadlo. A tak jsme si užili další krásný týden.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *