Report z lyžáčku 2019 poprvé

  • 0 komentářů

Report z prvního dne lyžáčku. Ráno se dětičky budily už brzo ráno a těšily se, co jim nový den přinese. Některé z nich čekal první celo-lyžařský den. A musím říct, že jsme ho zvládli báječně. Lyže už ozkoušely všechny děti a zdá se, že ze všech budou brzo lyžaři. Ti co už lyžovat uměly brázdily svah v hadech a odpoledne i pěkně okolo kuželů. Po lyžovačce jsem ještě ozkoušely boby a ježdíky a ty nám tedy frčely parádně. Po dobré večeři si děti už dnes vydyndaly diskotéku a tak byla párty, jak se patří. S tanečními soutěžemi a odměnami. Teď už jsou děti ve svých postýlkách a sladce oddychují. I my si spokojemě oddychli a probíráme fotky z příjemně stráveného dne s vašimi dětmi.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *