Report z LYŽÁČKU 2020 – STŘEDA

  • 0 komentářů

Dnes ráno nás vzbudilo sluníčko a hned byla dobrá nálada. Na svah už jsme se všichni těšili. Už totiž jezdíme všichni na velkém kopci Meva. Někdo ještě potřebuje trochu pomoc, ale my víme, že musíme být vytrvalí a pilně trénovat. K obědu nás čekala rajská omáčka – to Vám byla mňamka. Po obídku trochu klídku a po sváče nám přišel dopis od pána Krušnohora. Připravil pro nás cestu za pokladem. Tentokrát nám to hledání dalo zabrat, ale nakonec byla truhla s pokladem odhalena. To bylo radosti. Tolik krásných věcí jim pán Krušnohor poslal. Potom zbyla ještě chvilka na bobovačku a pak už pěkně do chalupy na dobrou večeři. Dnes nás také neminula velká očista a po té už byl velmi očekávaný pyžamový dýchánek s ctnostmi. Byl to krásný večer s vašimi dětmi. Velmi Vám děkujeme za tu důvěru, že nám je svěříte do péče, vážíme si to!!! Mějte krásnou dobrou noc.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *