Report z lyžáčku 2019 počtvrté

  • 0 komentářů

Ani pochmurné ráno nám nepokazilo náladu a po dobré snídani jsme se vrhly do lyžařského závodního dopoledne. A šlo nám to tak dobře, že se na nás nakonec usmálo sluníčko a vydrželo až do odpoledne. Závod to byl dramatický. Taky šlo o hodně. Získat medaili a diplom se člověku nepodaří každý den. Startovalo se, jezdilo se mezi kužely, měřilo se a zapisovalo. Dokonce padaly takové jména jako je Ester Ledecká. Bylo to náročné ale krásné. Ten oběd v podobě bramborových knedlíků si naši závodníci opravdu zasloužili. Odpočinek byl dostatečný na to, abychom nabrali další síly, a to tentokrát na velký a nekonečně dlouhý kopec. Čekala nás jízda lanovkou, jízda kotvou a sjíždějí po sjezdovkách, které nám nabídly další nezapomenutelné vzpomínky z lyžáčku. Po dobré lyžovačce chvilka hraní se sněhem a šup do chalupy na rajskou večeři, kde si přidal snad každý (i ti, od kterýcj jsme to tedy nečekali), jaká to byla dobrota. No a pak to přišlo – slavnostní večer. Předávání medailí, gratulace, vítězové a vítezky a jejich medailový tanec. Moc jsme si to žili. Teď už jen sladký spánek a zítra se na Vás těšíme!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *