Report z LYŽÁČKU 2020 – ÚTERÝ

  • 0 komentářů

Dnešní den nezačal moc dobře. Pohled z okna naznačoval, že dnes si užijeme dost i vody a ne jen sněhu. Ale nějaký déšť nás neodradil, a tak jsme vyrazili na svah. Během dopoledne si už velký vlek i kopec vyzkoušeli i někteří, kteří stáli na lyžích poprvé. Z toho jsme měli velkou radost a hlavně vznikla motivace pro další lyžaře. Na oběd už jsme se těšili všici a po něm si děti sami vymyslely bodovací soutěž na odpočinek a úklid. My jsme byli bohužel mimo bodování :-)) Jinak by jsme zaručeně vyhráli. Odpoledne už velký vlek vyzkoušely všichny děti, jen na tu nejmladší to čeká zítra. Po lyžovačce proběhl závod na bobech a ježdíku, kdy se nám konečně pěkně rozsněžilo. K večeři se po špagetách jen zaprášilo! To bylo přídavků! Pak už jen chvilka hraní, po které nastal čas spaní. Trochu si některé děti před pohádkou posteskly, tak Vás musím všechny moc pozdravovat, když jsem to slíbila, ale nakonec v klidu všechny dětičky usnuly. Těšíme se na zítra.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *