REPORT z LYŽÁČKU 2020 – PONDĚLÍ

  • 0 komentářů

Hned ráno plný nadšení se děti pustily do zkoušky svého lyžařského umu. Někteří tedy hned brázdily velký kopec Meva, jiní si lyže obuly na sněhu poprvé. Ti začly jen ťapáním v lyžích pěkně po rovině. Pár ovážlivců se pokusilo i sjezd v šipce. Nakonec jízdu z kopce okusili všici i když někteří s hrůzou nejen v očích :-)). Na oběd už se všichni těšili. Byli plněné bramborové knedlíky. To byla dobrota. Pak zasloužený odpočině a po dobré pečené buchtě ke svačině jsme vyrazili opět na svah. Když se v 16hod vyply vleky, začla velká bobovačka. To už si jízdu z kopce užívali všici s úsměvem. Po dobré večeři byly diskohrátky se soutěžemi a dnes to usínání bylo o dost rychlejší :-)) Tak zas zítra dobrou noc.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *