Report z LYŽÁČKU 2020 – ČTVRTEK

  • 0 komentářů

Dnešek byl pro nás závodním dnem. Děti se po snídani nemohly dočkat, kdyže už půjdeme na svah lyžovat. Vždyť dnes jsou ty lyžařské závody. Nejprve jsem ale museli pěkně natrénovat, aby to v 11hodin mohlo vypuknout. Jízda kolem kuželů se všem moc líbila. Jsou to prostě naši nejlepší závodníci. Na oběd byla sladká odměna v podobě ovoných knedlíků. Po odpočinu jsme zas vyrazili na lyže a když pan vlekař vypl vlek, nabídl dětem jízdu v rolbě. Jůůů to bylo něco. Pěkně jsme se všichni vystřídali a už víme, k čemu rolba slouží a jak velký kopec dokáže vyjet. Po večeři už nás čekal závěrerčný večer, kde došlo k odhalení výsledků tří našich závodů. Všem závodníkům zacinkaly na krku tři medaile a my si mohli zatančit opravdový medailový tanec. Pak zaznělo třikrát hurááá a potom už zas jen sladký spánek. Byl to prima týden, který jsem si jak se patrí s dětmi užili, ale budeme moc rádi, že už Vám je zítra všechny pěkně zase předáme!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *