Report z Lyžáčku 2019 potřetí

  • 0 komentářů

Středa nám začala opravdu krásně, neboť nás hned ráno probudilo sluníčko svými paprsky a snídaně v podobě nutelly nebo křupinek do jogurtu nám dodala plno síly na další lyžování. Zdatnější lyžaři si vyzkoušeli i menší skokánek a ostatní se zdokonalovali v obloučcích, které trénovali s barevnými kloboučky na svahu. Dnes jsme dokonce trénovali lehkou přípravu na slalom, tak uvidíme, kdo ho zítra vyhraje, ale jak my říkáme – není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!  Po velké náloži k obědu, kdy jsme si pochutnali na kuřeti na paprice, jsme si chvilku odpočali a pak děti vyčkávaly na dopis, který nám poslal sám Pán Hor. Děti se v dopisu dozvěděly, že je čeká cesta označená fáborky, na které budou plnit jednotlivé úkoly a že pokud vše zvládnou, získají odměnu v podobě pokladu. To bylo radosti, když se poklad našel a na všechny tam čekal balíček. Nakonec jsme si ještě zabobovali, ale pak už rychle rychle dovnitř, protože dlouho očekávaná narozeninová oslava pro Adámka byla už k nevydržení. Všichni jsme pochutnali na výborném dortu a pak hurá na špagety. Teď už jen chvilku hraní a pak šup na kutě. Byl to náročný den, ale všichni jsme si ho užili a už se těšíme, co nám zítřek zase přinese 🙂

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *